Praktikos sritys

Praktikos sritys

Kontora teikia įvairias teisines kompleksines paslaugas, tačiau pagrindinės kontoros specializacijos sritys yra sutarčių teisė, įmonių teisė, įmonių įsigijimai ir susijungimai, bankininkystė ir lizingas, nekilnojamasis turtas, administracinė teisė, vartotojų teisės, žiniasklaidos teisė, ikiteisminis ir teisminis ginčų sprendimas.

Ilgalaikis teisinių paslaugų teikimas vienai didžiausių finansų įstaigų grupei Lietuvoje leido sukaupti didelę patirtį finansinių paslaugų sandorių (kredito, lizingo, veiklos nuomos ir t.t.) srityje.

Ilgametis ir itin sėkmingas teisinių paslaugų teikimas pagrindiniam naujienų portalui Lietuvoje leido sukaupti vertingą patirtį žiniaklaidos teisės, žurnalistų ir leidėjų visų formų atsakomybės srityse.

Praktiką įmonių teisės, įmonių susijungimų ir įsigijimų, sutarčių teisės, administracinės teisės, vartotojų teisių srityse praturtina daugiametė akademinė veikla Mykolo Romerio universitete, su įmonių teise bei sutarčių teise susijusių dalykų dėstymas, mokslinių tyrimų atlikimas ir publikavimas.

Kontoros teikiamos teisinės paslaugos:

019-book
017-money
015-receptionist
012-law
003-innovation
001-slideshare
011-building
010-building-1
008-document-1
006-child
005-people
018-document
002-news